Shrink Makine Iletisim

 

Turpis Integer Arcu

 • Et nisi mattis a adipiscing
 • Turpis magna! Urna ultrices
 • Nascetur platea habitasse, tristique
Visit Site View Details
 

Penatibus Massa

 • Vel dis urna, placerat dapibus
 • Nisi, adipiscing penatibus lorem
 • Et mauris duis dis duis
Visit Site View Details
 

Porttitor Ridiculus

 • Nisi lundium turpis pulvinar
 • Magnis nisi, sociis in
 • Dapibus, nec platea, elementum
Visit Site View Details

Shrink Makineleri

 
 

Her Türlü Shrink Makine İmalati

Paketleme Makineleri

 
 

İstediğiniz Ebatta Shrink Paketleme!

Ambalaj Makineleri

 
 

Ambalaj ve Shrink Makineleri!

 • Özçetin Shrink Paketleme ve Ambalaj Makineleri

  İstediğiniz her ebatta ve boyutta Shrink makineleri yapımı, tamiri ve servisi.

 • Özçetin Shrink Makineleri:

  • Yumurta Paketleme
  • Zeytin Paketleme
  • Bal Paketleme
  • Çay Paketleme
  • Koli Paketleme
  • Dolap Paketleme
  • Kapı Shrink
  • Kumaş Shrink
Hızlı Teslimat & Servis

Makineleriniz sipariş verdikten sonra en kısa sürede teslim edilmektedir

Devamı...
Size Özel

Shrink Makineleri size özel, istediğiniz ebatta yapılmaktadır.

Devamı...
Template For JomSocial

Award Winning Open Source Community Software by JomSocial

read more...

Kumaş Shrinkleme ve Ambalaj Makinesi

Kumaşlarınızı hızlı ve otomatik şekilde paketlemek istemez misiniz?

Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Paketleme Makinesi

Yarı Otomatik Shrink Ambalaj ve Paketleme Makinası

Manuel Shrink Ambalaj ve Paketleme Makinesi

ÖZÇETİN SHRİNK ve PAKETLEME MAKİNELERİ

İstediğiniz Ebat ve Boyutta Size Özel Makineler

Paylasim Butonlari

Shrink Ambalaj ve Paketleme Makineleri

Gıdaları ambalajlamak bir mecburiyettir. Özçetin Makine olarak bu mecburiyetinizi bir kolaylığa dönüştürüyoruz. 400X600x700 mm ölçülerine kadar istediğiniz boy ürünü ambalajlayabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz ölçülerde tasarlanan özel makinelerimizi de sitemizde bulunan telefon numaralarından arayarak temin edebilirsiniz.

Paslanmaz gövdeli makinelerimize satış sonrası ilk 1 ay ücretsiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerinizde karşılaştığınız problemlerde ya da bakım gibi ihtiyaçlar halinde yine bizden teknik destek alabilirsiniz. Gıda shrink makinemiz ile düşük elektrik enerjisi tüketimi, hızlı ambalajlama, yüksek kapasitesi ile gıdalarınızı paketlemek çok kolay. Yapıştırma zaman ayarlı, 0.50 micron'dan 170 micron'a istediğiniz kalınlıkta film kullanma rahatlığı içinde gıdalarınızı güvenle ambalajlarsınız.

Dikey dolum yapılan ürünlerinizi dikey paketlemek isteyebilirsiniz. Shrink paketleme makinesi ile dilerseniz dikey paketleme, dilerseniz yatay paketleme yapabilirsiniz. Ürününüzün ihtiyacı olan paketleme biçimine göre paketleme, Özçetin Ambalaj Makinesi ile mümkün. Ürününüzün; ölçüsü, formu ve yönüne göre birebir üretilmiş makinelerimizle en stabil, en sağlıklı, en güvenli paketlemeyi kolay ve seri bir sistemle yaparsınız.

Ürününüzün formu, boyutu ve yönüne göre imal edilen makinaların satış sonrası desteğini de yine Özçetin Ambalaj firmamızda bulabilirsiniz. Makinenizin gereken bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınızda ve kullanım koşullarına göre kullandığınızda arızalanma riskini en aza indirirsiniz. Yine de arıza ile karşılaştığınızda arıza tespit, tamir, onarım ya da bakım hizmetini firmamızın teknik destek ekibinden alabilirsiniz.

En iyi, en yeni, en kaliteli kuvez shrink makinası Özçetin Ambalaj Makinelerinde en uygun fiyatlarla... Kapak kuvezli shrink makinası ile ambalajlanacak ürün görerek ambalajlama olanağı sağlar. 400X400x230mm ölçülerindeki ürünleri ambalajlamada kullanılan kuvez shrink makinası amalajlama zaman ayarı ve kesim zamanı ayarı ile pratik bir paketleme yaptırır. Termostad ayarı sayesinde yalnızca gereken sıcaklıkta paketlersiniz. Bu da ürünlerinizin aşırı sıcaktan zarar görmesinin önüne geçer. PVC ya da Poliolefin filmle kaplanan ürünleriniz, muhtevası bozulmayacak şekilde uzun süre saklama imkanı sunar. PVC ve Polilefin gıdalara zarar vermeyen termoplastik türleridir. Isıyla şekil alır ve içine su, hava, koku girişe izin vermez. Kuvez shrink makinası saatte ortalama 1,5 kw harcayarak elektrik harcamalarınıza da dosttur. Kaliteli makinayı uygun fiyata almak ve satış sonrası teknik destek garantisi için Özçetin Shrink Makineyi arayın. İrtibat numaralarımız sitemizde.

Ambalaj makinelerinin ürüne ve ihtiyaca göre değişen bir çok çeşidi vardır.

Sıvı dolum makineleri, kuru ürün dolum makineleri, kapak kapatma makineleri, karton kutu makineleri, kodlama ve etiketleme makineleri, paletleme makineleri, ambalajları gruplayan shrinkk makineleri ve kolileme makineleri gibi... Ürün ihtiyacına göre sıvı-katı karton kutu gibi birincil satış ambalajlaması yapılan ürün imalattan çıkarken shrink ambalajlama ya da korton kutu ambalajlamaya ihtiyaç duyar. Çünkü ürünlerin toptan satış için, gruplanması ve istiflenmesi gerekir.

Karton kutu ile ambalajlama yapılabileceği gibi shrink ambalajlamada yapılabilir. Shrink ambalajlama karton kutu ile yapılan ambalajlamadan oldukça kolay ve düşük maliyetlidir. Üstelik ağaçlara dosttur. Karton kutu yapılan ambalaj, içini göstermeyeceğinden karton kutuya tekrar ürünü tanıtıcı bir etiket yahut baskı yapmak gerekecektir bu da ek bir maliyete neden olur. Oysa shrink ambalajlamada kullanılan pvc malzeme şeffaf, yani iç gösteren bir malzeme olduğundan tekrar etiketleme ya da baskı gerektirmez. Bu da büyük oranda bir maliyet düşüşü sağlar.

 

Naylon Shrink alçak yoğunluk polietilen ile üretilmektedir. Bu ürünler özelliklerine göre katkı malzemeleri katılarak shrinklenmesi arttırılabilmektedir. Shrink Naylonu ısıya duyarlı, ısıyla çalışan bir üründür. Naylon Shrink hafıza etkisi özelliği bulunduğu için üretim esnasında uygulanan metodlar tüketicinin kullanacağı ve shrinkleme yapacağı mamüle göre uygun metod ve makineler seçilmeli buna göre üretim yapılmalıdır.

Tüketicinin bu özellikleri inceledikten sonra dikkat etmesi gerekenler shrinkleme yapacağı ürünü eni boyu şekli ve ağırlığıdır. Shrinkleme esnasında en boy ve kalınlığın doğru kullanılması ürünün ekonomik olması için önemlidir. Tüketicinin ekonomik shrink naylonu kullanabilmesi için sipariş safhasında üreticidende destek alarak doğru ölçüler belirlemelidir. Tüm ürünler tamamı geri dönüşümlü hammaddelerle üretilip doğaya hiçbir zarar vermemektedir.