Shrink Makine Iletisim

 

Turpis Integer Arcu

 • Et nisi mattis a adipiscing
 • Turpis magna! Urna ultrices
 • Nascetur platea habitasse, tristique
Visit Site View Details
 

Penatibus Massa

 • Vel dis urna, placerat dapibus
 • Nisi, adipiscing penatibus lorem
 • Et mauris duis dis duis
Visit Site View Details
 

Porttitor Ridiculus

 • Nisi lundium turpis pulvinar
 • Magnis nisi, sociis in
 • Dapibus, nec platea, elementum
Visit Site View Details

Shrink Makineleri

 
 

Her Türlü Shrink Makine İmalati

Paketleme Makineleri

 
 

İstediğiniz Ebatta Shrink Paketleme!

Ambalaj Makineleri

 
 

Ambalaj ve Shrink Makineleri!

 • Özçetin Shrink Paketleme ve Ambalaj Makineleri

  İstediğiniz her ebatta ve boyutta Shrink makineleri yapımı, tamiri ve servisi.

 • Özçetin Shrink Makineleri:

  • Yumurta Paketleme
  • Zeytin Paketleme
  • Bal Paketleme
  • Çay Paketleme
  • Koli Paketleme
  • Dolap Paketleme
  • Kapı Shrink
  • Kumaş Shrink
Hızlı Teslimat & Servis

Makineleriniz sipariş verdikten sonra en kısa sürede teslim edilmektedir

Devamı...
Size Özel

Shrink Makineleri size özel, istediğiniz ebatta yapılmaktadır.

Devamı...
Template For JomSocial

Award Winning Open Source Community Software by JomSocial

read more...

Kumaş Shrinkleme ve Ambalaj Makinesi

Kumaşlarınızı hızlı ve otomatik şekilde paketlemek istemez misiniz?

Önden Beslemeli Tam Otomatik Shrink Paketleme Makinesi

Yarı Otomatik Shrink Ambalaj ve Paketleme Makinası

Manuel Shrink Ambalaj ve Paketleme Makinesi

ÖZÇETİN SHRİNK ve PAKETLEME MAKİNELERİ

İstediğiniz Ebat ve Boyutta Size Özel Makineler

Paylasim Butonlari

Shrink Ambalaj ve Paketleme Makineleri

Lokum ya da şekerleme paketlerken ısıdan etkilenmesinden çekiniyor musunuz? Hiç gerek yok termostad ayarlı makinalarımız sayesinde optimum ısıda ürünlerinizi shrink ambalajlara koyabilirsiniz. Düşük enerji sarfiyatı, pratik ve şık paketleme, sağlıklı, taze ürünler için ihtiyacınız olan tek şey ürününüze uygun makineyi bulmak. Özçetin Ambalaj Makineleri, Shrink Makinaları uzman kadrosu, size en uygun makineyi bulmanıza yardımcı olmak için bekliyor. Sitemizde bulunan irtibat numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Kesim zamanı ayarı ve ambalaj zaman ayarı ile ürünlerinizin doğru paketlenmesi oldukça kolay ve pratik. Ürüne uygun ayarı seçin ve düğmeye basın! İster tek bir lokum paketini isterseniz, 400mm x 400mm x 230mm ebatlarındaki bir çok lokum paketini birbirine paketleyin. Hepsi için tek bir Shrink Makinesi. Özçetin Ambalaj Makina!

Shrink paketleme makinesi ile sıvı, katı gıdaların yanı sıra basılı mecmuaları da rahatlıkla paketleyebilirsiniz. Dergilerinizin kırışma, dağılma, yırtılma, ıslanma gibi risklerini yoksayabileceğiniz paketleme sistemi, shrink dergi paketleme makinesi ile mümkün olmaktadır. Bu paketleme sistemi sayesinde dergileriniz satılmadan önce açılmaz, sayfaları dağılmaz, kırışmaz.

Baskıdan çıktıktan sonra ilk açan ve okuyan, alıcısı olur. Dergileriniz açık alanda yağmur ya da toza değmeden rahatlıkla teşhir edilir. Shrink paketleme sisteminde kullanılan PVC maddesi içini gösteren tamamen şeffaf bir maddedir. Böylelikle dergilerinizin, mecmualarınızın kapakları netlikle okuyucuya sunulur. Okuyucu bu sayede, dergi adını, sayısını ya da konusunu görerek rahatlıkla alış verişini yapacaktır.

Meyve ve sebzeleri tazeliğini koruması ve mikroplardan uzak durmasını sağlamak için ambalajlamak gerekir. Bu ambalajlamanın yine sağlığa uygun olması en önemli şarttır. Doğaya en az zararı veren ve temas ettiği ürüne hiç zarar vermeyen PVC ve Poliolefin filmle shrinklenir. Shrinklemede ürünü tamamen saran ve şeffaf yapısı dolayısıyla ürünün muhtevasını tamamen gösteren bir paketleme yapılır. Meyveyi tekrar tekrar tartılmasını yahut tezgahta tekrar tekrar el sürülmesinin önüne geçmek çok basit. Shrink ambalaj makinasıyla istediğiniz miktarda ürünü ambalajlayabilirsiniz. İster meyve, ister mobilya, isterseniz matbaa ürünü... İstediğiniz ürünü istediğiniz gibi shrink makinesi ve paketleme makinesi ile ambalajlamanız mümkün. Sitemizde yer alan irtibat numaralarından bize ulaşarak ürününüze uygun makinaya birlikte karar verebiliriz.

Naylon Shrink alçak yoğunluk polietilen ile üretilmektedir. Bu ürünler özelliklerine göre katkı malzemeleri katılarak shrinklenmesi arttırılabilmektedir. Shrink Naylonu ısıya duyarlı, ısıyla çalışan bir üründür. Naylon Shrink hafıza etkisi özelliği bulunduğu için üretim esnasında uygulanan metodlar tüketicinin kullanacağı ve shrinkleme yapacağı mamüle göre uygun metod ve makineler seçilmeli buna göre üretim yapılmalıdır.

Tüketicinin bu özellikleri inceledikten sonra dikkat etmesi gerekenler shrinkleme yapacağı ürünü eni boyu şekli ve ağırlığıdır. Shrinkleme esnasında en boy ve kalınlığın doğru kullanılması ürünün ekonomik olması için önemlidir. Tüketicinin ekonomik shrink naylonu kullanabilmesi için sipariş safhasında üreticidende destek alarak doğru ölçüler belirlemelidir. Tüm ürünler tamamı geri dönüşümlü hammaddelerle üretilip doğaya hiçbir zarar vermemektedir. 

Üretimini yaptığınız kapıları taşırken, depolarken çizilme ya da tozlanma riskini ortadan kaldıracak olan ambalajlamayı pratik ve hesaplı şekilde yapmanızı sağlayan kapı shrink ambalaj makinaları Özçetin Ambalaj Makine firmamızda bulabilirsiniz. Gıdadan mobilyaya herşeyi ambalajlamada kullanacağınız shrink makinalarını kapılarınızı kaplamada da kullanabilirsiniz.

Kapı shrink makinelerimiz 1200x200x2200 mm ölçülerine kadar paketleme olanağı sağlar. Ancak farklı ebat ihtiyaçlarınızda özel tasarım makineler ile de hizmet vermekteyiz. Kapı shrink ambalajlama makinalarımızda PE Polietilen film kullanılması uygundur. Kapı shrink ambalajlama makinalarımız tünel shrink makinalardır. Tünelin bir ucundan verdiğiniz çıplak kapınız diğer ucundan özenle paketlenmiş olarak çıkar. Sıkı sıkı sarılan kapınızı güvenle nakliye edebilir ya da stoklayabilirsiniz.